Budka DVD

Warner zapowiedział wydanie płyty DVD z teledyskami Budki Suflera. Premiera odbędzie się 16 listopada. Na płycie znajdą się także dwa dokumenty, poświęcone tworzeniu płyt "Akustycznie" i "Bal wszystkich Świętych", jak również film Macieja Dejczera "Budka Suflera w Nowym Jorku".

Warner zapowiedział wydanie płyty DVD z teledyskami Budki Suflera. Premiera odbędzie się 16 listopada. Na płycie znajdą się także dwa dokumenty, poświęcone tworzeniu płyt "Akustycznie" i "Bal wszystkich Świętych", jak również film Macieja Dejczera "Budka Suflera w Nowym Jorku". Przedstawia on 25-letnią historię zespołu, uwieńczoną koncertem w Carnegie Hall. Płyta zostanie udźwiękowiona w Dolby Digital 5.1.

Jest to już trzecie wydanie DVD w historii Budki Suflera. Wcześniej na płytach ukazały się: "Akustycznie" (1999 r.) - pierwsze muzyczne DVD z polskim wykonawcą, rejestracja koncertu akustycznego Budki Suflera w Krakowie (wrzesień 1998 r.) i "25 lat - koncert Spodek '99" - rejestracja jubileuszowego koncertu Budki Suflera. Na koncercie gościnnie wystąpili Felicjan Andrzejczak i Romuald Czystaw.


Zobacz również