Budując portale

Polskie Sieci Teleinformatyczne wprowadziły na rynek pakiet narzędzi do budowy portali korporacyjnych.

Polskie Sieci Teleinformatyczne SA poinformowały o zakończeniu pracy nad platformą Smart Enterprise Portal. Narzędzie to zawiera wszystkie funkcje potrzebne do budowy informacyjnych portali korporacyjnych, głównie w dużych i średnich firmach sprzedających towary lub świadczących usługi klientom instytucjonalnym i indywidualnym. W takich jednostkach zwykle pojawia się konieczność częstego dostarczenia informacji pracownikom.

PST zaoferuje klientom zintegrowany pakiet narzędzi, umożliwiających budowę zaawansowanego korporacyjnego portalu z osobnym dostępem do informacji dla dostawców, partnerów i klientów przedsiębiorstwa. Dostęp do niego będzie możliwy zarówno przez WWW, jak i WAP.

Jak utrzymuje producent, Smart Enterprise Portal umożliwi praktyczne wyeliminowanie przekazów papierowych wewnątrz firmy, a także "zbliżenie" firmy do swoich klientów, partnerów i dostawców.

W pakiecie oprogramowania oferowanego przez PST znajdzie się baza danych SQL, oprogramowanie serwera WWW Apache oraz narzędzia administracyjne i do obsługi forum dyskusyjnego. Produkt zostanie wzbogacony o dodatkowe moduły rozszerzające funkcjonalność zgodnie z potrzebami klienta. Oprogramowanie jest dostępne w sprzedaży już od 1 października.

Więcej informacji:

www.pst.com.pl


Zobacz również