Budżetowiec Samsunga w zaskakującym zwrocie akcji! Tej aktualizacji nikt się nie spodziewał

Światełko w tunelu ujrzał jeden z budżetowych smartfonów Samsunga, a użytkownicy tego modelu zaczynają mieć kolejny powody do radości.

Galaxy A52

Fot. Samsung

W zaskakującym zwrocie akcji, Samsung otworzył program beta Androida 13 i One UI 5.0 dla Galaxy A52. Beta testy One UI 5.0 rozpoczęły się kilka tygodni temu z serią Galaxy S22, a my spodziewaliśmy się, że firma najpierw zacznie od flagowych urządzeń, aby dopiero w dalszym czasie pozwolić właścicielom urządzeń średniej klasy dołączyć do akcji, jak to miało miejsce przez ostatnie kilka lat.

Zamiast tego Samsung otworzył program One UI 5.0 beta dla Galaxy A52 dla indyjskich użytkowników. Beta zostanie prawdopodobnie wydana na kilku kolejnych rynkach w najbliższych tygodniach, choć nie możemy być pewni w tym czasie, ponieważ beta testy dla nowych wersji Androida i One UI są często szeroko wykonywane tylko dla flagowych urządzeń Galaxy.

Zobacz również:

  • Najlepsze dyski przenośne 2023
  • To naprawdę się dzieje! Galaxy Tab S9 został przetestowany pod katem najbardziej przydatnej zmiany

Nie wiadomo też, czy tegoroczny Galaxy A53 dostanie betę, czy też Samsung zdecyduje się na bezpośrednie wprowadzenie stabilnej aktualizacji do najnowszego modelu. To samo dotyczy dwóch innych wariantów Galaxy A52, czyli Galaxy A52s i Galaxy A52 5G.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: