Buffy nakręci film o American McGee's Alice?

Sarah Michelle Gellar, aktorka znana przede wszystkim z roli w kultowym serialu "Buffy, postrach wampirów", jest niesamowicie zmotywowana do tego, aby nakręcić film wzorowany na grze American McGee's Alice. Wszystko wskazuje na to, że dopnie swego.

Była pogromczyni wampirów w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów stwierdza, że gra z małą Alice w roli głównej wywarła na niej bardzo dobre wrażenie. Jest ona tak zafascynowana tytułem, że od dłuższego czasu myśli by nakręcić na jego podstawie film.

Buffy nakręci film o American McGee's Alice?

Sarah nie pozostaje w tym temacie gołosłowna. Już teraz jest właścicielką praw do ekranizacji gry. Jak podkreśla, ma to być jej prywatny projekt. Nie wiadomo jednak czy aktorka zamierza być również reżyserem całego przedsięwzięcia.

Jak sama przyznaje, trochę boi się że będzie musiała zagrać złą królową. Niestety zdaje sobie sprawę, że na role małej Alicji jest już stanowczo za stara.

Na razie jednak cała produkcja jest na etapie organizacji. Aktorka podkreśla jednak, że z projektu na pewno nie zrezygnuje tak łatwo. Co z tego wyniknie? Przekonamy się o tym już w najbliższych miesiącach.