BugMe! z Electric Pocket

Użytkownicy Palmów korzystający z Palm OS mogą teraz przesyłać notatki ręczne i wiadomości obrazkowe dzięki programowi BugMe! Messenger 2.0.

Program BugMe! Messenger 2.0 firmy Electric Pocket pozwala użytkownikom Palmtopów na przesyłanie e-mailem notatek, obrazków czy cyfrowych zdjęć bezpośrednio z ich podręcznych urządzeń. Same notatki mogą być sporządzane przy użyciu czułego ekranu, a następnie wykorzystywane do przesyłania informacji pocztą elektroniczną lub przypominania o zaplanowanym spotkaniu. Ponadto BugMe! gwarantuje, że zapisane i wybrane informacje, które pojawiają się na ekranie w postaci małego znaku graficznego zostaną automatycznie przesłane przy jednoczesnej synchronizacji z komputerem stacjonarnym. Program jest w pełni kompatybilny z aparatami cyfrowymi z serii PalmPix produkowanym przez firmę Kodak, a zaimportowane z nich zdjęcia mogą być następnie bezpośrednie wyświetlone na ekranie lub przekazane dalej innym użytkownikom w postaci obrazu o rozdzielczości 640 x480 zapisanego w formacie JPEG, a ich adresaci mają możliwość dodania do nich swoich ręcznych adnotacji .

BugMe! Messenger 2.0 jest dostępny w dwóch wersjach Personal i Business. Cena obu z nich kształtuje się na poziomie 29,95 USD z tym że w przypadku opcji Business użytkownik płaci dodatkowo 4,95 USD miesięcznie w zamian za darmowe aktualizacje.

www.electricpocket.com


Zobacz również