Bugi w Colinie poprawione

W polskiej wersji Colin McRae Rally 3.0 pojawiły się dość uciążliwe błędy, które umknęły testerom CD Projektu. Firma zapewnia jednak, że opracowała już łatkę, która je eliminuje.

Usterka ujawnia się losowo w różnych odstępach czasu od momentu startu gry i powoduje blokowanie kół samochodu, blokadę skrzyni biegów lub obniżenie odporności samochodu na uszkodzenia. Za zaistniałe błędy CD Projekt przeprasza wszystkich nabywców gry, tłumacząc się jednocześnie napiętymi terminami przy produkcji polskiej wersji gry. Wydawca stanął jednak na wysokości zadania i opublikował już łatkę poprawiającą występujące w grze błędy. Patch można pobrać ze strony CDP (<http://www.cdprojekt.info>).

Ponadto wszyscy, którzy dopiero mają zamiar wybrać się do sklepów aby nabyć grę, mają prawo żądać od sprzedawców w sklepach darmowej płyty z grą Robin Hood PL, która jest prezentem od wydawcy i zawiera opisywany patch. Patch można również uzyskać dzwoniąc do pomocy technicznej firmy CD Projekt (0 prefix 22 519 69 66) i zamawiając w/w płytę - oczywiście bezpłatnie. Ponadto łatka ukaże się również na płytach dołączonych do kilku popularnych magazynów o grach komputerowych, m.in. w magazynie Gamestar nr 9\03.