Build 2014 w kwietniu. Dowiemy się czegoś o Windows 8.2?

Microsoft potwierdził, że następna konferencja Build odbędzie się w dniach 2-4 kwietnia 2014 roku.

Kilka dni temu Microsoft przypadkowo opublikował na chwilę na swojej stronie zaproszenie na kolejną konferencję dla deweloperów - Build 2014. Wynikało z niego, że odbędzie się ona w terminie 2-4 kwietnia w San Francisco (Moscone Center), czyli w tym samym miejscu co poprzednia konferencja, podczas której byliśmy świadkami premiery aktualizacji Windows 8.1. Dzisiaj otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie tych informacji:

Zainteresowani imprezą deweloperzy będą mogli się rejestrować od 14 stycznia. Można w ciemno założyć, że miejscówki zostaną wykupione na pniu.

Czego możemy oczekiwać?

"Na tegorocznej imprezie porozmawiamy o tym, co nowego w systemie Windows, Windows Phone, Windows Azure, Windows Server, Visual Studio i innych produktach"- zapowiada w opublikowanej informacji prasowej Microsoft.

Z dotychczasowych spekulacji wynika, że możemy być świadkami premier aktualizacji Windows 8.1 Spring 2014 GDR i Windows Phone 8.1. Być może poznamy też kilka szczegółów na temat mającego się podobno pojawić już w przyszłym roku systemu o kodowej nazwie "Threshold" (Windows 8.2?).


Zobacz również