Bullet Witch ozłocone

Jeśli kręcą Was półnagie, uzbrojone po zęby i demoniczne kobiety oraz jesteście posiadaczami Xboxa 360, to możecie powoli zacierać ręce. Według oświadczenia prasowego, jakie wystosowało Atari, już wkrótce do amerykańskich i europejskich sklepów trafi Bullet Witch.

Bullet Witch ozłocone

Produkt uzyskał już status gold i powędrował do tłoczni. Na rynek amerykański trafi dokładnie 27 lutego 2007. Europejczycy będą musieli trochę poczekać - premiera na Starym Kontynencie planowana jest dopiero na 9 marca.

Jest na co czekać. Bullet Witch to dynamiczna gra akcji/tpp, w której użytkownik wciela się w rolę wiedźmy Alicji. Bohaterka ma przed sobą nie lada wyzwanie, musi zmierzyć się z hordą krwiożerczych demonów i uratować świat przed zagładą. Z pewnością pomoże jej w tym potężny arsenał broni oraz szeroki wachlarz zaklęć...

Warto dodać, że autorzy postanowili wprowadzić szereg poprawek w stosunku do pierwotnej wersji japońskiej. Ulepszono m.in. AI przeciwników oraz pracę kamery. W planach znajduje się również publikowanie rozmaitych dodatków przez Xbox Live.