Bulletstorm z darmową kopią Gears of War

Gra polskiego studia People Can Fly wchodzi właśnie na rynek amerykański, a jeszcze w tym tygodniu pojawi się w Europie. Przez dwa tygodnie każdy kupujący ją w serwisie Games for Windows otrzyma za darmo kopię gry Gears of War.

Bulletstorm to dynamiczny shooter polskich deweloperów z People Can Fly, które znane jest ze swojego debiutanckiego hitu Painkiller. Producenci gry współpracują ze studiem Epic, a jej wydawcą jest EA.

Gra wchodzi dziś na rynek amerykański, a w Europie pojawi się 25 lutego. Do 8 marca, czyli przez dwa tygodnie, przy jej zakupie przez Games for Windows nabywca otrzyma za darmo grę Gears of War, która jest hitowym shooterem studia Epic z 2007 roku. Promocja dotyczy wersji PC obu gier.

Wcześniej pojawiły się informację, że w ramach zakupu Bulletstorm w EA Online Store, każdy otrzyma darmową kopię brutalnej platformówki Shank. Wydawca stara się w ten sposób dodatkowo zachęcić do zakupu gry oraz do wykorzystaniu w tym celu ich sklepu internetowego.

Na pewno niektórych ucieszą te prezenty, choć samo Bulletstorm nie narzeka na brak zainteresowania i ma spore szanse zostać kolejnym polskim hitem, których ostatnio nasze studia deweloperskie tworzą coraz więcej.

Niedawno wywiadu udzielił nam Adam Chmielarz, producent Bulletstorm i założyciel studia People Can Fly, który opowiadał nam m.in. o współpracy ze studiem EPIC i ważnej roli kreatywności w tworzeniu gier.