Bully: Scholarship Edition wkrótce w Polsce

Cenega poinformowała, że do jej planu wydawniczego trafiło już nowe dzieło autorstwa Rockstar Games (serie Grand Theft Auto, Manhunt). Bully: Scholarship Edition, bo taki tytuł nosi kontrowersyjna gra, pojawi się na rodzimych półkach sklepowych już w listopadzie bieżącego roku.

Bully: Scholarship Edition to kolejny produkt autorstwa Rockstar Games, firmy odpowiedzialnej za takie produkcje jak Grand Theft Auto czy Manhunt. Tym razem autorzy postanowili osadzić akcję gry w miejscu najbliższym większości graczy - szkole.

W Bully: Scholarship Edition wcielamy się w rolę Jimmy'ego Hopkinsa, niesfornego ucznia, który próbuje budować swoją pozycję w szkole. W tym celu walczy ze szkolnymi osiłkami, podrywa dziewczyny oraz dokonuje dość bezczelnych żartów na nauczycielach. Poniżej prezentujemy krótką reklamę gry, która wyjaśnia na czym polega zabawa w Bully:

Bully: Scholarship Edition ukaże się w Polsce w listopadzie tego roku, w sugerowanej cenie detalicznej 129,90 złotych. O dokładnej dacie premiery poinformujemy już niebawem.


Zobacz również