BumpTop 1.2 - multidotykowy pulpit 3D w Windows 7. Zobacz co potrafi

Kanadyjska firma Bump Technologies zaprezentowała program BumpTop w wersji 1.2. Stanowi on trójwymiarową alternatywę dla standardowego pulpitu Windows i pozwala na wykorzystanie multidotykowego interfejsu.

Program BumpTop, będący alternatywą dla standardowego pulpitu Windows, zapewnia trójwymiarowy widok. Umożliwia on lepsze pogrupowanie elementów, czyniąc pulpit "bardziej podobnym do prawdziwego biurka".

Oprogramowanie, które oferuje dziesiątki tematów graficznych, pozwala w widoku 3D na tworzenie stosów plików tak jak na prawdziwym biurku (odpowiednie opcje wyszukiwania zapewniają szybkie zlokalizowanie szukanego pliku). Aplikacja współpracuje ponadto z największymi serwisami społecznościowymi i umożliwia szybkie przenoszenie treści z naszego pulpitu np. na strony Facebook czy Twitter.

Co interesujące, w najnowszej wersji o numerze 1.2 dodano wsparcie dla multidotykowej technologii, którą ma oferować nadchodzący system Microsoftu - Windows 7. Oczywiście należy pamiętać, że aby móc skorzystać z tego rozwiązania, trzeba dysponować odpowiednim wyświetlaczem.

Zapraszamy do obejrzenia filmu pokazującego imponujące możliwość aplikacji BumpTop 1.2:

BumpTop 1.2 dostępny jest w okrojonej wersji Free (niestety nie oferuje ona wsparcia dla multidotykowych gestów) oraz wyposażonej we wszystkie funkcje wersji Pro (cena - .

Pobierz BumpTop 1.2 Free