Buntował się - straci Xboksa i dostęp do Internetu

Dzieci lubią się przeciwstawiać. Rolą rodzica jest odpowiednie ukaranie rozzłoszczonego potomka. Na tym polu zabłysnęła pewna Amerykanka, która całkowicie spacyfikowała swojego 13-letniego buntownika...

Ach, dzisiejsze dzieci... Jak tu ich nie lać... Na szczęście są jeszcze na tym świecie rodzice, którzy nie dają swoich "utrapieniom" wejść na głowę. Przykładem niech będzie pewna Amerykanka, która w ten sposób opisuje swoją historię:

"Mój 13-letni syn zepsuł odkurzacz... myślał, że dzięki temu nie będzie musiał sprzątać. Poza odkurzaniem na jego liście do zrobienia w piątek było jeszcze kilka rzeczy... tylko jedna pozycja z listy została wykonana... chciałabym zaznaczyć, że to są proste czynności... wynieść śmieci, posprzątać pokój itp. Przeszukałam historię przeglądarki na jego komputerze i odkryłam, że wchodził na strony z pornografią. Teraz założyłam hasło, więc nie może się nawet dostać do swojej strony na myspace, na której widnieje teraz obrazek Snoopy'ego. Jak się okazuje, jestem "najwredniejszą mamą na świecie" - to jego słowa.

Jestem samotną matką. Nie mogę pozwolić im wchodzić mi na głowę".

Słyszycie ten szum? To brawa na stojąco od Internetu. "Najwredniejsza mama na świecie" nie poprzestała na nałożeniu kary na komputer - co to, to nie. Na ebayu została wystawiona konsola tego krnąbrnego młodzieńca wraz z całym osprzętem i grami.

Autor: Zaitsev

Źródło: Gram.pl


Zobacz również