Burmistrz przeklętego miasteczka zdobywa Steam!

Na platformie Steam pojawi się Nightmares from the Deep 2: The Siren’s Call (Koszmary z Głębin 2: Pieśń Syreny)– produkcja zabrzańsko-krakowskiego studia ArtifexMundi.

Wersja ta zostanie wzbogacona m.in o system osiągnięć i unikatowe karty kolekcjonerskie. Gra będzie dostępna jednocześnie na Windows, Mac OS X i Linuxa.

Nightmares from the Deep: The Siren’s Callto kontynuacja hitu z 2012 roku: Nightmares from the Deep: The CursedHeart (Koszmary z Głębin: Wyspa Czaszki), w której poznajemy dalsze losy nieustraszonej kustoszki muzeum, Sary Black. Sequel rozpoczyna się w momencie gdy,Sara otrzymuje przesyłkę od tajemniczego posłańca.W ten sposób zostaje nieświadomie wmieszana w starożytny spór. Atak przerażających napastników chwilę po otwarciu przesyłki uświadamia bohaterce, że koszmary z głębin powróciły.

Podczas swojej epickiej przygody właścicielka muzeum trafi do zapomnianego przez świat rybackiego miasteczka Kingsmouth, którego mieszkańcy cierpią z powodu straszliwej klątwy. To właśnie z burmistrzem tego przeklętego miejsca, oraz jego monstrualną bestią – Krakenem, przyjdzie się zmierzyć głównej bohaterce. Poza dodatkową przygodą (która do tej pory była dostępna jedynie w Edycji Kolekcjonerskiej), wersja na platformę Steam będzie oferować 6 osiągnięć, 7 kart kolekcjonerskich, 6 dedykowanych emotikon oraz możliwość zapisu w chmurze, kompatybilnie między trzema platformami. Z okazji premiery na Steam, produkcja będzie dostępna w specjalnej cenie. Promocją zostanie objęta również pierwsza część gry. Przygoda Nightmares from the Deep: The Siren’s Call jest także dostępna na: iPhone’a, iPada, BlackBerryoraz Androida.

Gra będzie dostępna pod tym linkiem: http://store.steampowered.com/app/284790/