Burn Aware Free 2.4.3 - wypalanie za darmo

Kultowe niegdyś Nero rozrosło się do takich rozmiarów, że nikt nie chce go już instalować. Tym bardziej, że do wypalania płyt można użyć innych narzędzi. Na przykład programu Burn Aware.

Burn Aware Free 2.4.3 - wypalanie za darmo

Burn Aware Free 2.4.3

Burn Aware Free to darmowa aplikacja do użytku domowego, służąca do wypalania płyt CD. Program obsługuje krążki CD jak również DVD i Blu-ray. Za pomocą narzędzia nagrasz na nośnik optyczny dane (także w trybie wielosesyjnym), muzykę i materiał dvd-video, a także stworzysz i wypalisz pliki obrazu. Burn Aware współpracuje z interfejsami IDE, SCSI, FireWire, USB i SATA. Program obsługuje systemy plików UDF, ISO9660 i Joliet.

Aplikacja rozpoznaje CD-Tekst i korzysta ze standardu Unicode. Ma też funkcje sprawdzające, czy proces wypalania przebiegł prawidłowo. Odpowiednie narzędzia wykasują dane umieszczone na płytach wielokrotnego zapisu. Pracę z Burn Aware Free ułatwia prosty i przejrzysty, polskojęzyczny interfejs. W najnowszej wersji poprawiono współpracę programu z Windows 7 i usunięto kilka błędów związanych z tworzeniem kompilacji.

Zobacz również:

  • Historia aktualizacji systemu Windows 10, wersja 21H1 [23.02.2022]

Wersja darmowa aplikacji, w porównaniu do komercyjnych nie potrafi tworzyć kopii 1:1 i nie uda ci sie za jej pomocą nagrać kilku płyt jednocześnie.

Pobierz: BurnAware Free Edition 2.4.3