BurnAware - nagrywamy za darmo!

Właśnie ukazało się wydanie 7.1 programu BurnAware, popularnej aplikacji do nagrywania płyt CD, DVD i Blu-ray oraz tworzenia ich obrazów. Dlaczego warto go pobrać?

Jedną z największych zalet jest dziecinnie prosty w obsłudze interfejs użytkownika, dzięki któremu nawet początkujący nie będą mieli problemu z przeprowadzeniem pożądanej operacji. Tym bardziej, że BurnAware posiada polską wersję językową. Możemy w wygodny sposób utworzyć płytkę z danymi, filmem DVD, audio CD czy mp3, jak również utworzyć obraz. Aplikacja pozwala także na wymazywanie danych płyt oraz tworzenie płyt startowych. Udostępniono opcję wypalenia niestandardowej płyty, gdzie użytkownik może zdecydować o formacie. Do wyboru są trzy: ISO 9660, UDF lub Bridge.

BurnAware - nagrywamy za darmo!

BurnAware Free 7.1

BurnAware dostępne jest w trzech wydaniach: darmowym (Free), Premium oraz Pro. Wersja darmowa powinna zaspokoić potrzeby użytkowników domowych. W stosunku do wydań komercyjnych nie posiada takich funkcji jak bezpośrednie kopiowanie z dysku na dysk, kopiowanie Blu-ray czy rippowanie plików audio z płyt muzycznych. Edycja oznaczona wydaniem 7.1 to małe poprawki w interfejsie użytkownika, a także nowa metoda wykrywania maksymalnej szybkości zapisu. Można także ustawić najmniejszą jako domyślną.

Najnowsze wydanie darmowego BurnAware można pobrać bezpośrednio z naszej strony.