BurnAware w wersji 2.3.2 do pobrania

Producent bezpłatnej alternatywy dla komercyjnych narzędzi do nagrywania i tworzenia płyt CD/DVD/Blu-Ray, BurnAware Technologies, udostępnił nową wersję programu BurnAware oznaczoną numerem 2.3.2.

W najnowszej wersji BurnAware o numerze 2.3.2 poprawiono kompatybilność z DVD Video oraz naprawiono problem z nieprawidłowym wykrywaniem dysków BD-RE. Aplikacja obsługuje system Windows 7.

BurnAware to przydatne narzędzie do nagrywania i tworzenia płyt CD, DVD, Blu-Ray i HD-DVD. Obsługuje najpopularniejsze formaty i nośniki danych, takie jak CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, BD-R/RE, HD-DVD-R/RW czy DVD-RAM. Zaletą aplikacji jest niewielki rozmiar, małe wymagania sprzętowe oraz intuicyjna obsługa podstawowych funkcji nagrywania danych.

BurnAware występuje w darmowej wersji Free oraz płatnych edycjach Home i Pro. Bezpłatna wersja posiada kilka ograniczeń, między innymi nie pozwala na tworzenie bootowalnych obrazów ISO i korzystanie z kilku nagrywarek jednocześnie oraz nie może być wykorzystywana do celów komercyjnych. Wersje Home oraz Pro można testować bezpłatnie przez 10 dni.

Najnowszą wersję BurnAware można pobrać ze strony producenta.


Zobacz również