Burnout Crash zapowiedziane

Electronic Arts oficjalnie zapowiedziało Burnout Crash - kolejną odsłonę popularnej serii wyścigów samochodowych - Burnout. Gra będzie dostępna za pośrednictwem PlayStation Network oraz Xbox Live. Produkcja ma wspierać Kinecta.

Burnout Crash

To już pewne. EA, wespół z Criterion Games, pracują nad kolejną grą z serii Burnout. Plotki na ten temat pojawiały się bowiem od dłuższego czasu.

Burnout Crash dostępne będzie dla posiadaczy Xboksów 360 oraz PlayStation 3. Gra będzie dystrybuowana cyfrowo.

Zobacz również:

  • Forza Horizon 5 - zwiastun premierowy. To trzeba zobaczyć
  • Battlefield 2042 z kolejną ogromną aktualizacją. Sprawdź, co dodaje

Produkcja będzie zawierać 3 tryby gry, 6 lokacji oraz 18 skrzyżowań na których to będzie się toczyć akcja Burnout Crash.

Fabuła najnowszej produkcji studia Criterion Games polegać będzie na ściganiu się z innymi samochodami. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że gra hołduje zasadzie efektownej jazdy. Punkty i nagrody zdobywamy więc nie z powodu tego, że ukończymy wyścig jako pierwsi ale za to jak znaczne zniszczenia dotkną nasz samochód. Akcję gry śledzimy z lotu ptaka, co jest dość nowatorskim rozwiązaniem jeżeli chodzi o serię.

Burnout Crash ma się ukazać jesienią. Wersja na konsole Xbox 360, ma zostać wzbogacona o obsługę kontrolera Kinect. Zapowiada się naprawdę ciekawie...