Burnout Dominator na PSP w kwietniu

Wielokrotnie nagradzana seria dla wirtualnych piratów drogowych trafia na kolejną platformę. Całkiem niedawno Electronic Arts informowało o wprowadzeniu na rynek wersji Burnout Dominator na konsolę Playstation 2. Teraz firma zdecydowała się wypuścić wersję na PSP.

Burnout Dominator na PSP w kwietniu

Burnout Dominator na PSP trafi do sprzedaży już na początku kwietnia bieżącego roku.

Mimo, że gra jest wymagająca i miejscami wymusza stosowanie niezbyt sportowych zachowań, to organizacja PEGI uznała, że mogą się w nią bawić wszyscy, którzy ukończyli... Trzeci rok życia.

Burnout Dominator jest nową grą z popularnej serii Burnout. Jej premierowa wersja prezentuje zupełnie nowy tryb Maniac, w którym gracze muszą w brawurowy sposób eliminować swoich przeciwników w wyścigu.

"Burnout Dominator umożliwia mrożące krew w żyłach wyczyny zakazane w rzeczywistości. Wyprzedzanie z prawej strony, spychanie innych samochodów na pobocze przy 200 milach na godzinę i wiele innych, podobnych atrakcji" - skomentował twórca gry, Nick Channon.

Warto dodać, że tytuł w wersji na PSP udostępnia także tryb multiplayer (dla maksimum sześciu osób) oraz funkcję ScoreSync, pozwalającą graczom porównywać swoje najlepsze wyniki wyścigów z punktami, które otrzymali pozostali uczestnicy.

Nazwa PSP brzmi obco? Obejrzyj GS Games Show a wszystko stanie się jasne!