Burnout Dominator na PSP w kwietniu

Wielokrotnie nagradzana seria dla wirtualnych piratów drogowych trafia na kolejną platformę. Całkiem niedawno Electronic Arts informowało o wprowadzeniu na rynek wersji Burnout Dominator na konsolę Playstation 2. Teraz firma zdecydowała się wypuścić wersję na PSP.

Burnout Dominator na PSP trafi do sprzedaży już na początku kwietnia bieżącego roku.

Mimo, że gra jest wymagająca i miejscami wymusza stosowanie niezbyt sportowych zachowań, to organizacja PEGI uznała, że mogą się w nią bawić wszyscy, którzy ukończyli... Trzeci rok życia.

Burnout Dominator jest nową grą z popularnej serii Burnout. Jej premierowa wersja prezentuje zupełnie nowy tryb Maniac, w którym gracze muszą w brawurowy sposób eliminować swoich przeciwników w wyścigu.

"Burnout Dominator umożliwia mrożące krew w żyłach wyczyny zakazane w rzeczywistości. Wyprzedzanie z prawej strony, spychanie innych samochodów na pobocze przy 200 milach na godzinę i wiele innych, podobnych atrakcji" - skomentował twórca gry, Nick Channon.

Warto dodać, że tytuł w wersji na PSP udostępnia także tryb multiplayer (dla maksimum sześciu osób) oraz funkcję ScoreSync, pozwalającą graczom porównywać swoje najlepsze wyniki wyścigów z punktami, które otrzymali pozostali uczestnicy.

Nazwa PSP brzmi obco? Obejrzyj GS Games Show a wszystko stanie się jasne!