Burnout Paradise od jutra z motocyklami

Już jutro wszyscy miłośnicy Burnout Paradise będą mogli wzbogacić swoje wersje gry o motocykle. To jednak nie wszystko. Najważniejsze, że rozszerzenie przygotowane przez Electronic Arts będzie w pełni darmowe!

Już jutro wszyscy fani Burnout Paradise będą mogli zaopatrzyć się w kolejny oficjalny dodatek do gry. Rozszerzenie będzie dostępne całkowicie za darmo i dostępne poprzez Playstation Network w przypadku wersji na platformę Playstation 3 oraz za pośrednictwem Xbox Live dla konsoli Xbox 360.

Po raz pierwszy w siedmioletniej historii cyklu Burnout, traktującego dotąd wyłącznie o samochodach, użytkownicy otrzymają możliwość poruszania się na sportowych motocyklach.

Oczywiście nie zabraknie również innych atrakcji. W trybie dla jednego gracza dostępnych będzie 38 zupełnie nowych konkurencji, przeznaczonych specjalnie dla motocyklistów. Ponadto, można rywalizować w ramach internetowej opcji Freeburn, gdzie z myślą o fanach rozgrywki online autorzy przygotowali 70 nowych zadań. Dodano też nową opcję graficzną umożliwiającą ściganie się w porze nocnej oraz dziennej.

Więcej informacji o Burnout Paradise znajduje się na oficjalnej stronie EA.


Zobacz również