C&C 3: Wojny o Tyberium w sklepach przed premierą

Uwaga wszyscy fani serii Command & Conquer! Jak informuje EA, już pojutrze odbędzie się premiera najnowszej odsłony waszej ulubionej serii. Tymczasem, w sieci rozeszły się informacje, jakoby gra była już dostępna w niektórych punktach sprzedaży. Sprawdziliśmy - to fakt!

C&C 3: Wojny o Tyberium w sklepach przed premierą

Na C&C 3: Wojny o Tyberium fani czekali już od bardzo dawna. I doczekali się. Już za dwa dni, 30 marca 2007, na rodzime półki sklepowe zawita polska wersja gry przeznaczona na PC. Co ciekawe, tytuł już teraz dostępny jest w salonach sieci EMPiK!

Autorzy gry bardzo mocno ją zachwalają. Mike Verdu, producent wykonawczy EA Los Angeles stwierdził wprost:

"Połączyliśmy ciekawy scenariusz, dynamiczną akcję i wielopłaszczyznową strategię. Wszystko po to, aby wynieść Wojny o tyberium na jeszcze wyższy poziom. I co najważniejsze - wracamy do korzeni całej serii!

C&C 3: Wojny o Tyberium w sklepach przed premierą

Tym razem gracze ponownie mogą dowodzić futurystycznymi jednostkami Global Defense Initiative (GDI), walczyć pod dowództwem Kane'a w szeregach Braterstwa NOD a także po raz pierwszy... pokierować hordami obcych z frakcji Scrin. Już nie mogę się doczekać momentu, gdy gra trafi w ręce fanów serii!"

Jak odniosą się do tych słów sami gracze? Przekonamy się najprawdopodobniej w ciągu kilku najbliższych dni. Miejmy nadzieję, że C&C 3: Wojny o Tyberium pokona poprzeczkę ustawioną przez graczy. A ta, trzeba przyznać, znajduje się bardzo wysoko.