C&C The Generals

Multiplayer demo C&C The Generals tylko dla wybranych.

W dniu wczorajszym niemal całą sieć obiegła informacja, że demo ostatniej produkcji z serii C&C nie będzie udostępnione. Wylano wiele łez i wypowiedziano wiele gorzkich słów pod adresem Westwood Studios i EA, a wszystko to zupełnie niepotrzebnie. Jeszcze wczoraj w nocy, Westwood oficjalnie zapowiedział, że od 25 października 3000 graczy będzie miało okazję zagrać w sieci w multiplayer demo C&C The Generals.

Nadchodzące demo będzie składało się z pięciu misji, które pozwolą przetestować każdą z trzech nacji jakimi będziemy operować w grze. Dostępne więc będą jednostki USA, Chin oraz podziemnej organizacji zbrojnej, która zajmuje się prowadzeniem ogólnoświatowych działań terrorystycznych.

Każda ze stron konfliktu reprezentuje odmienną filozofię działania, taktykę i broń. W demie pojawią się wszystkie dostępne w pełnej wersji gry jednostki i budynki. Zgłoszenia do testów przyjmowane będą od 10 października 2002 na stroniehttp://generals.ea.com i będą trwać jedynie przez 24 godziny. Z pośród wszystkich zgłoszeń firma Westwood wybierze losowo 3000 osób, które wezmą udział w testach.