C&C3: Wojny o Tyberium - znamy zawartość edycji kolekcjonerskich

Polskie przedstawicielstwo Electronic Arts ogłosiło zawartość rodzimych Edycji Kolekcjonerskich Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium. Gracze, którzy planują zakupić wydanie specjalne powinni już zastanowić się po której stronie konfliktu staną...

C&C3: Wojny o Tyberium - znamy zawartość edycji kolekcjonerskich

Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium trafi na polski rynek dokładnie 30 marca bieżącego roku (piątek). W tym dniu, w salonach sieci EMPiK pojawią się pudełka specjalnych Edycji Kolekcjonerskich gry.

Na rynek trafią dwa zestawy, NOD oraz GDI. Zawartość obu jest taka sama, choć oprawa... Zupełnie różna. Co w środku?

Same perełki: Command & Conquer 3 Wojny o Tyberium w polskiej wersji językowej, podkładka pod mysz, 200-stronicowy ilustrowany poradnik stratega do gry, w którym oprócz opisów wszystkich misji GDI, NOD i Scrin, znajdzie się również historia serii.

C&C3: Wojny o Tyberium - znamy zawartość edycji kolekcjonerskich

To nie koniec. W zestawie znajdzie się jeszcze płyta DVD z licznymi materiałami dodatkowymi (karnacje jednostek, tapety, film "Behind the Lines" pokazujący proces tworzenia aktorskich sekwencji filmowych, filmy z taktykami, wycięte scenki aktorskie z wpadkami w roli głównej.

Cena zestawu zostanie ustalona prawdopodobnie na poziomie 179 złotych. W salonach Empiku dostępne są już pudełka z tzw. pre-orderem, pozwalającym na rezerwację Command & Conquer w dowolnej edycji (standardowej albo kolekcjonerskich GDI lub NOD). Pre-order gwarantuje też możliwość nabycia gry o 25 złotych taniej. Cena pre-ordera to 4,99 złotych.