CAD Import .NET - projektowanie i programowanie

Program CAD Import .NET 1.5 to narzędzie pozwalające odczytywać pliki programów do projektowania AutoCAD o rozszerzeniach DWG i DXF oraz importować rysunki do środowisk programistycznych takich jak C#, VB.NET, J# oraz Delphi .NET.

CAD Import .NET - projektowanie i programowanie
Pakiet demonstracyjny zawiera moduły jedynie dla C, VB.NET oraz J wraz z instrukcją i licencjami użytkownika. Za jego pomocą można otwierać pliki AutoCADa, pliki metadanych (WMF i EMF) oraz zwykłe pliki graficzne: BMP, JPEG, TIFF, GIF, ICO. Dostępna jest również podstawowa edycja grafik - w przypadku obrazków 3D można wyłączać warstwy, zmieniać wygląd lub korzystać z czcionek SHX.

Bardzo istotną funkcją jest zachowanie wszystkich właściwości plików CAD, zgodność ze standardem UNICODE. Pakiet zawiera przeglądarkę (Viewer), komponent do łatwego korzystania ze środowisk .NET (ViewerControl) oraz SimpleImport, czyli przykładowy kod obrazujący dostęp do właściwości każdego obiektu. Demo pozwala zobaczyć w jaki sposób korzystać z narzędzia do przeglądania plików DCF/DWG oraz eksportować je do formatów graficznych BMP, JPEG.

Pobierz plik

Pełna wersja tego programu kosztuje 49 USD. Można go uruchomić w systemie Windows 95/98/ME/NT/2000/XP. Aplikacja w języku polskim. Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta.