CCleaner 4.18.4844 - sporo ulepszeń oraz nowości

Popularny program do optymalizacji systemu operacyjnego doczekał się nowego wydania. Przynosi ono między innymi lepsze wsparcie dla najnowszych systemów Windows w wersji 64-bit.

CCleaner 4.18.4844 zachowuje oczywiście wszystkie elementy, jakie decydują o jego popularności - czyli wygodne usuwanie niepotrzebnych plików z dysku, wyszukiwanie uszkodzonych i przestarzałych kluczy z rejestru, czyszczenie historii odwiedzanych stron oraz ostatnio używanych plików, a także opcje odinstalowania programów i gier z systemu oraz wyłączania i włączania elementów startowych. Wszystko odbywa się za pomocą jednego-dwóch kliknięć i nawet kompletny laik będzie w stanie wyczyścić komputer ze zbędnych, wirtualnych śmieci.

CCleaner 4.18.4844 - sporo ulepszeń oraz nowości

Największą nowością, jaką oferuje dostępny za darmo CCleaner to funkcja Active System Monitoring. Aplikacja pracuje w tle, a gdy pojawia się rzecz, którą można od razu usunąć, daje o tym znać. Oprócz tego nowe wydanie programu to lepsze usuwanie historii odwiedzonych stron dla przeglądarki Opera, a także sprawniejsze czyszczenie haseł zapamiętanych przez przeglądarkę Firefox. Do tego dodano obsługę aplikacji Ashampoo Burning Studio 14, XnView i FastStone Capture. Posiadacze 64-bitowych wersji Windows 8 i 8.1 powinni od tej wersji mieć większy komfort pracy z CCleanerem, ponieważ ulepszono jego współpracę z tego typu architekturą. Najnowsze wydanie programu można pobrać TUTAJ.

Zobacz również:

  • Aplikacje do łatwej optymalizacji Windows - przegląd 2023
  • Windows 10 - 16 prostych sposobów na przyśpieszenie działania systemu [PORADNIK]

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: