CCleaner - kolejna wersja już gotowa do pobrania

CCleaner to jedna z tych aplikacji, które znają wszyscy. Uniwersalne narzędzie do czyszczenia systemu operacyjnego od lat cieszy się uznaniem użytkowników z całego świata. Co przynosi kolejna edycja?

Nosi ona numer 4.16.4763 i - jak każda poprzednia - dodaje obsługę najnowszych wersji popularnych przeglądarek, czyli w tym przypadku będzie to Google Chrome 36 oraz lepsze wsparcie dla Firefoxa 31. Do listy obsługiwanych aplikacji dodano Teamviewer, Microsoft One Drive, Real VNC 5, Tag & Rename i Tango. Jest to istotna edycja dla posiadaczy systemów Windows 7 i 8 w wydaniach 64-bit, ponieważ edycja została przystosowana lepiej do pracy z nimi niż poprzednie. Na tym jednak nie koniec zmian.

CCleaner 4.16

CCleaner 4.16

W dziele "Odinstaluj programy" pojawiła się nowa opcja - "Napraw" (Repair). Pozwala ona na próbę naprawienia zainstalowanej aplikacji, której pliki zostały uszkodzone. Ponadto niewielkie usprawnienia znalazły się w dziale Narzędzia -> Autostart oraz samym interfejsie użytkownika. CCleaner 4.16.4763 można pobrać z tej strony. Poza szwankującym gdzieniegdzie tłumaczeniem, aplikacja doskonale spełnia swoje zadanie, pomagając pozbyć się wszelkiego spowalniającego śmiecia z systemu.