CCleaner - nowa wersja już z obsługą Windows 10 TP

Najnowsza wersja CCleaner trafiła na nasze strony, a wśród zmian główna to wprowadzenie wsparcia dla najnowszego systemu Microsoftu, dostępnego póki co w wersji Technical Preview.

CCleaner 4.19.4867 przynosi nie tylko obsługę "dziesiątki", ale również ulepszenie czyszczenia śladów aktywności przeglądarki Opera w wydaniu z numerem 25. Dodatkowo pojawiają się drobne zmiany w interfejsie użytkownika, wprowadzono także poprawki w mechanizmie automatycznych aktualizacji. Poza tym użytkownicy otrzymują to samo, co i w poprzednich edycjach, czyli skuteczne narzędzie do likwidowania śmieci powstałych podczas przeglądania internetu, a także czyszczenia rejestru ze zbędnych, niepotrzebnych i uszkodzonych kluczy.

CCleaner - nowa wersja już z obsługą Windows 10 TP

Jeśli ktoś jeszcze nie używał CCleanera, to warto poinformować, że znajdują się tu również opcje włączania i wyłączania aplikacji startujących wraz z systemem operacyjnym, a także panel pozwalający na odinstalowywanie programów i gier bez pozostawiania śladów w systemie. Oprócz tego znajduje się tu wyszukiwarka plików, narzędzie przywracania systemu czy wymazywania dysku. CCleaner może pracować w tle, informując o możliwych do przeprowadzenia akcjach. Wydanie oznaczone numerem 4.19.4867 można pobrać TUTAJ.

Zobacz również:

  • Nowy komputer - jak przygotować do działania? [PORADA]

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: