CD Projekt: "Gra z cyklu Wiedźmin na targach E3"

Nowa gra z serii Wiedźmin zostanie ogłoszona podczas konferencji CD Projekt RED na E3. Czy będzie to wydanie "Zabójców Królów" dla konsoli PlayStation 3 i X360?

Tomasz Gop, producent gry "Wiedźmin" w CD Projekt, powiedział w wywiadzie dla Eurogamera, że targi E3 będą ciekawe m.in. że względu na ich konferencję.

- Z wielu powodów nie mogę zdradzić żadnych szczegółów. Potwierdzam jednak, że na E3 zaprezentujemy grę w cyklu Wiedźmin. Dodam tylko, że konsolowi gracze powinni się tym zaciekawić - mówił Gop.

Zobacz również:

Jeden z twórców polskiego towaru eksportowego dodał, że nie będzie to Wiedźmin 3. CD Projekt nie rozpoczął jeszcze pracy nad kolejną częścią przygód Geralta. Zarówno Eurogamer, jak i polskie serwisy dla graczy, szybko skojarzyły fakty i przepowiedziały, że E3 będzie okazją do ogłoszenia gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów w wersji dla Xboksa 360 oraz - być może - PlayStation 3.

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów pojawił się na rynku w ubiegłym tygodniu. W recenzji serwisu Gamestar.pl uzyskał ocenę 8,5/10. Przeczytaj recenzję, jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego nie "10".