CD Projekt ogłasza "Totalną Wakacyjną Wyprzedaż"

CD Projekt ogłosił, że już jutro (19 czerwca) ruszy akcja pod kryptonimem "Totalna Wakacyjna Wyprzedaż". Firma oznajmiła jednocześnie, że zniżki zaoferowane w promocji sięgną nawet 50%.

Akcja potrwa do 22 sierpnia i dotyczyć będzie zarówno tytułów na PC (w tym gry dla dzieci), jak i konsolowych. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się bardzo obiecująco.

Dzięki akcji, aż o 30% spadną ceny gier takich jak Wiedźmin, Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm, Sam&Max: Sezon 1, World in Conflict, Guild Wars: Eye Of The North oraz Frontlines: Fuel of War.

Wiedźmin o 30 taniej - Bardzo kuszące...

Wiedźmin o 30 taniej - Bardzo kuszące...

To jednak nie wszystko. Wiadomo bowiem, że aż o 50% tańsze będą Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy, Blacksite, Supreme Commander: W obliczu wroga, The Club, Empire Earth III, Juiced 2: Hot Import Nights, Timeshift, Unreal Tournament III oraz RACE '07: The WTCC Game.

Posiadaczy konsol XBOX 360 z pewnością ucieszą 30% zniżki na gry Devil May Cry 4, Eternal Sonata i Turok. Juiced 2 na PS2 i Unreal Tournament 3 na PS3 będą dostępne w równie atrakcyjnych cenach, z 30% rabatem.

W ofercie dla najmłodszych, z 50% zniżką będzie można kupić: Kroniki Spiderwick, Ratatuj, Bratz 4 Real, Lucky Luke, Scooby-Doo: Kamera! Akcja!Zamęt! a także Hugo Lemon Twist.

Na koniec mały haczyk - liczba egzemplarzy w promocji jest ograniczona! Warto więc czym prędzej wybrać się do sklepów i znaleźć swój wymarzony tytuł. Gry w promocyjnych cenach do nabycia w salonach Empik, Media Markt, Saturn i innych punktach sprzedaży.

Udanych łowów!