CD Projekt rozpoczyna współpracę z Beverly Hills

Przedstawiciele firmy CD Projekt poinformowali o nawiązaniu współpracy z siecią wypożyczalni filmów - Beverly Hills. Od teraz w punktach BHV będzie można zakupić gry wydawane przez CDP.

Jeden z czołowych polskich wydawców gier komputerowych, firma CD Projekt, rozpoczął współpracę z siecią wypożyczalni filmów Beverly Hills.

Umowa podpisana została pod znakiem nowego hasła reklamowego BHV, czyli "Beverly Hills ... więcej niż film". Efektem jest rozpoczęcie sprzedaży gier komputerowych od CDP w salonach sieci wypożyczalni. BHV ma również promować tytuły oraz wspólnie z CDP organizować konkursy.

CD Projekt rozpoczyna współpracę z Beverly Hills

Na oficjalnej stronie "Beverly Hills Video" (www.bhv.pl) pojawiła się już informacja o rozpoczęciu sprzedaży gry akcji Lost: Zagubieni. Wiadomo, że osoby, które wypożyczą jeden z filmów DVD będą mogły nabyć grę w atrakcyjnej cenie. O szczegóły trzeba jednak pytać w konkretnych punktach sieci. Więcej o grze w artykule "Dziś polska premiera LOST: Zagubieni".

Korzystając z okazji, skontaktowaliśmy się z Krzysztofem Szarskim, menegerem ds. marketingu firmy CD Projekt. Na pytanie o plany dotyczące możliwości wypożyczania gier komputerowych w salonach BHV, odpowiedział, że "obecnie nie ma takich". Na model angielski przyjdzie nam więc jeszcze chwilę poczekać.