CD Projekt wydawcą Tomb Raider: Underworld?

Dystrybutorem gry Tomb Raider: Underworld jest firma Cenega. Tak przynajmniej podaję oficjalna strona gry, twórcy oraz reszta zainteresowanych spółek. Jednak gracze, którzy zakupili tytuł mogą odnieść nieco odmienne wrażenie.

Gracze, którzy zakupili egzemplarz dzieła Tomb Raider: Underworld mogą zostać wprawieni w niemałe zdziwienie. Na płytach z grą nadrukowane jest bowiem logo... firmy CD Projekt. Poniżej przedstawiamy fotografię ukazującą tę wpadkę.

CD Projekt wydawcą Tomb Raider: Underworld?

Cenega nie zdecydowała się jednak wymienić płyt z grą. Zamiast tego firma zamieściła sprostowanie o następującej treści:

"Na skutek błędu procesu produkcji, na płytach z grą Tomb Raider: Underworld (PC) pojawił się logotyp firmy CD Projekt, podczas gry dystrybutorem gry na terenie Polski, Czech i Słowacji jest firma Cenega. Informujemy zatem, że firma CD Projekt nie świadczy pomocy technicznej do niniejszej edycji gry. Na powyższych terytoriach wsparcie techniczne zapewnia firma Cenega."

Sytuacja wydaje się o tyle śmieszna, że obecnie w całym zestawie z grą znajduje się tylko jedno logo Cenegi. Zajmuje ono... 0,24 centymetra kwadratowego.

Zobacz także:

Wersja demonstracyjna Tomb Raider Underworld już dostępna!

Lara Croft coraz bardziej... naga