CD Projekt - wyłącznym dystrybutorem Vivendi

Firma CD Projekt poinformowała, że po zapowiedzianej na luty dystrybucji najgorętszego ostatnimi czasy tytułu na PC - "World of Warcraft", zacieśniła współpracę z Vivendi i stała się wyłącznym dystrybutorem produktów tej firmy na terenie Polski, Czech i Słowacji.

Do planu wydawniczego CD Projekt trafią gry ze wszystkich przedziałów cenowych, zarówno na komputery PC, jak i konsole PlayStation 2. Na początek w ofercie pojawią się: kolejna część rewelacyjnego symulatora słynnej amerykańskiej jednostki antyterrorystycznej - "SWAT 4", druga część obszernej strategii, pt. "Empire Earth" oraz doskonale zapowiadająca się strzelanina utrzymana w klimacie horroru - "F.E.A.R." Wszystkie wymienione gry zostaną profesjonalnie zlokalizowane przez zespół CD Projekt i pojawią się na rynku w atrakcyjnej cenie 99,90 zł.

Vivendi Universal Games jest jednym z liderów w dziedzinie interaktywnej rozrywki na wszystkich platformach. Firma jest wydawcą gier tak utytułowanych developerów jak Blizzard Entertainment, Fox Interactive czy Sierra Entertainment.


Zobacz również