CD Projekt - wyłącznym partnerem firmy SEGA!

CD Projekt, który ma już na swoim koncie wydanie w Polsce kilku tytułów firmy SEGA został oficjalnym dystrybutorem gier japońskiego giganta.

Firma SEGA od lat należy do ścisłej czołówki wydawców gier na wszystkie platformy sprzętowe i znana jest z produktów najwyższej jakości. Wśród gier zaplanowanych przez SEGA na najbliższe kilka miesięcy na czoło wysuwają się dwa murowane hity:

Worms Forts Under Siege - to kolejna, po Worms 3D, odsłona przebojowej serii o zmaganiach najsympatyczniejszych robali świata. Autorzy gry zapowiedzieli wprowadzenie elementów, które zrewolucjonizują dotychczasowe formy wzajemnej eksterminacji. Robale będą miały teraz do dyspozycji forty, katapulty, balisty, tarany i inny niespotykany dotychczas asortyment. Zmieni się także sceneria walk, które będą toczyć się w takich miejscach, jak feudalna Japonia, starożytny Egipt, czy też słynna Troja.

Football Manager 2005 - to w istocie kolejna odsłona słynnego cyklu Championship Manager, który od lat bije rekordy popularności wśród miłośników piłki nożnej. Gra ukaże się dzięki współpracy, jaką SEGA nawiązała ze Sports Interactive - firmą, która od kilkunastu lat dzięki serii Championship Manager jest bezsprzecznym liderem wśród twórców menedżerów piłkarskich.


Zobacz również