CDP.pl przygotowało niespodziankę z okazji Dnia Kobiet

300 pozycji w cenach zaczynających się już od 4,99 zł z okazji święta wszystkich Pań!

W ofercie specjalnie przygotowanej „dla Niej” znajdą się m.in. e-booki noblistki Alice Munro, romanse, ale równie kryminały jak „Księżniczka z lodu”, filmy „Bodyguard” „Dziennik Bridget Jones” i inne komedie romantyczne, oraz gry przygodowe i logiczne jak „Gray Matter” czy „Hexus”. W promocji „dla Niego” znalazły się natomiast m.in. kryminały i powieści faktu „Krąg śmierci” Chrisa Tvedta czy „Niełatwy dzień” o komandosach Navy Seals, filmy akcji „Rambo”, „Zabójcza broń” czy „Mad Max”, oraz gry „Saboteur”, „WRC 4” czy „FIFA 14”. Pełną ofertę zarówno dla Niej jak i dla Niego, można znaleźć na stronie https://cdp.pl/dla-niej-dla-niego

CDP.pl przygotowało niespodziankę z okazji Dnia Kobiet

Poza promocjami cenowymi serwis przygotował także szereg niespodzianek dla swoich użytkowników. Miłośników filmów i książek w formie cyfrowej, ucieszy fakt, że każdy kto kupi na prezent e-booki lub filmy za co najmniej 20 zł, otrzyma kupon uprawniający do 20% zniżki na daną kategorię multimediów w cdp.pl.

Warto również skorzystać z systemu zapraszania znajomych do serwisu, za pośrednictwem własnego unikalnego linku. Po zakończeniu promocji, 5 osób którym uda się zaprosić jak najwięcej znajomych, którzy zarejestrują się w serwisie, otrzyma kod na nowość z katalogu Konami „Castlevania: Lords of Shadow 2”.

Ale to nie wszystko. Wyjątkowo na ten weekend, w katalogu cdp.pl pojawił się tytuł, który wzbudził wiele kontrowersji zarówno w polskich mediach growych, jak i wśród samych graczy. Do pierwszego 1000 zamówień dodajemy za darmo grę polskiego studia DMD „Uprising44”. Będzie to jedyna szansa na zdobycie tego tytułu w cdp.pl i przekonanie się skąd wokół niej tyle kontrowersji.

Promocja potrwa do końca niedzieli - 9 marca.