CDP ujawnia tytuły z Wielkiej Noworocznej Wyprzedaży Gier Komputerowych

Już za kilka dni, 9 stycznia bieżącego roku, rozpocznie się Wielka Noworoczna Wyprzedaż gier firmy CD Projekt, która potrwa jeden miesiąc i zakończy się dokładnie 9 lutego. Inicjatorzy przedsięwzięcia właśnie zdradzili pełną listę tytułów, które trafią na półki sklepowe w promocyjnych cenach.

Już 9 stycznia 2009 rozpocznie się Wielka Noworoczna Wyprzedaż gier, która potrwa jeden miesiąc i zakończy się dokładnie 9 lutego. Obniżka cen wyniesie 30% oraz 50% i obejmie zarówno premierowe gry PC-towe, jak i tytuły na konsole Xbox360, PlayStation 3, PlayStation Portable oraz Wii. Po raz pierwszy w wyprzedaży pojawią się pozycje z serii Top Seller.

Oto lista tytułów, które zostaną objęte promocją:

PC: Wiedźmin: Edycja Rozszerzona, S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo, Mass Effect, Dawn of War: Soulstorm, Space Siege, Devil May Cry 4, Pure, MotoGP08, World in Conflict, Football Manager 2009, Mount & Blade i inne.

Konsole: Metal Gear Solid 4 (PLAYSTATION 3), Dark Messiah of Might and Magic: Elements (Xbox 360), Eternal Sonata (Xbox 360), Frontline: Fuel of War (Xbox 360) i inne.

Gry dla dzieci to m.in. Auta: Mistrzostwa Złomka, Opowieści z Narnii: Książę Kaspian oraz Witch.

Pełna lista gier biorących udział w Wielkiej Noworocznej Wyprzedaży Gier Komputerowych dostępna jest na oficjalnej stronie poświęconej wyprzedaży.