CDRoller udostępnia możliwość sprzedawania płyt

Serwis CDRoller.pl zrzesza kolekcjonerów muzycznych, którzy do tej pory mogli prezentować swoje kolekcje płyt i wymieniać się nimi. Teraz otrzymali możliwość wystawiania ich na sprzedaż, co pozwoli innym fanom muzyki zdobywać rzadkie albumy gdzie indziej niedostępne.

CDRoller
Twórcy serwisu podkreślają, że nie jest on platformą aukcyjna lub e-commerce, a jego celem jest zrzeszanie miłośników muzyki i kolekcjonerów płyt. Możliwość wystawiania albumów na sprzedaż wymaga założenia Konta Premium. Do ich kupowania wystarcza zwykła rejestracja

Właściciel CDRollera, Robert Woźniakowski mówi, że możliwość sprzedaży płyt, a nie tylko ich wymiany, to odpowiedź na sugestie najaktywniejszych użytkowników i potrzeby rynku. Dodaje on, że o charakterze serwisu decydują właśnie jego użytkownicy, którzy są wyłącznie kolekcjonerami kompaktów i winyli oraz znawcami muzyki.

Członkowie społeczności CDRollera są w posiadaniu wielu rzadkich albumów, czyli tzw. białych kruków. Niektórzy z nich chętnie sprzedadzą je za odpowiednią cenę, co jest szansą dla innych na zdobycie wyjątkowych winyli lub kompaktów. Internet pomaga więc także w zdobywaniu muzyki na klasycznych nośnikach, a nie jedynie zapisanej w formie cyfrowej.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: