CEO Realme zapowiada pierwszego smartbanda firmy

Realme już niebawem wzbogaci się o kolejny ciekawy produkt - smartband dla aktywnych. Urządzenie zapowiedział CEO firmy.

Realme po znakomitym dla siebie roku 2019 nie zamierza zwalniać tempa. Chiński producent nie chce polegać wyłącznie na smartfonach i nieustannie poszerza swoje portfolio. Niedawno do grona urządzeń firmy dołączyły smart słuchawki - Buds Air, a już niebawem doczekamy prezentacji pierwszego smartbanda z logiem Realme.

Inteligenta opaska fitnessowa producenta została oficjalnie zapowiedziana przez CEO indyjskiego oddziału Realme - Madhava Shetha, który nie ukrywa, że jego firma nie chce być kojarzona wyłącznie ze smartfonami.

W naszym portfolio mamy kilka znakomitych produktów, takich jak: Realme Buds Wireless, Realme Buds Air, power banki czy nawet aplikację finansową - Realme PaySa. Wkrótce zobaczcie wiele innych produktów. - Madhav Sheth, CEO Realme

Pan Sheth dodał, że jednym z pierwszych nowych produktów będzie opaska fitnessowa, która powinna zadebiutować w pierwszej połowie 2020 roku.

Co zaś się tyczy opaski fitnesowej, mogę z całą stanowczością stwierdzić, że takowa powstaje, zobaczycie ją w pierwszej połowie 2020 - Madhav Sheth

Niestety nie poznaliśmy żadnych szczegółów na temat specyfikacji urządzenia. Jedyne czym możemy pochwalić się na tę chwilę to kilka zdjęć urządzenia, które pozwalają nam przypuszczać, że, przynajmniej pod względem designu, nie mamy co liczyć na rewolucję.

Biorąc pod uwagę dotychczasową politykę Realme, możemy być pewni, że ich opaska zamierza rzucić bezpośrednie wyzwanie Xiaomi Mi Band 4, która obecnie jest jedną z najpopularniejszych na świecie.

Warto podkreślić, że Polska jest w wąskim gronie europejskich państw, które są na liście oficjalnie wspieranych przez Realme.

źródło: gadgetsandwearables.com