CES 2005: plazma wyjeżdża z bagażnika, czyli zwariowane wideo-instalacje samochodowe

Amerykanie lubują się w przedziwnych instalacjach audio-wideo montowanych w swoich wielkich samochodach. Chyba nigdzie na świecie ta dziedzina segmentu audio-wideo nie jest tak popularna, a instalacje wykonane tak perfekcyjnie. To co zaprezentował w Las Vegas Pioneer w swoim sportowym bolidzie pokazowym warto zobaczyć na nagranym przez nas filmie.

Samochód demo Pioneera

Samochód demo Pioneera

W samochodzie demo Pioneera nie tylko zachwyca sama stylistyka nadwozia. Sportowy bolid rewelacyjnie poddany kuracji upiększającej, nafaszerowano elektroniką tego producenta. Zdjęcia nie oddają w pełni piorunującego efektu, który pojawia się przy uruchomieniu zdalnego otwierania bagażnika. Warto zobaczyć na filmie jak majestatycznie pojawia się 42-calowa plazma, subwoofery wyjeżdżają z bagażnika.

W środku samochodu także nie zabrało ciekawych rozwiązań. Ekrany LCD umieszczone są dosłownie wszędzie, nawet w bocznych oknach, tak więc jeśli zobaczysz uwieczniony na filmie pojazd stojący na światłach, to być może zdołasz w jednym z monitorów LCD obejrzeć wieczorne wiadomości.

Więcej informacji na temat targów CES 2005 znaleźć można w specjalnym wątku.


Zobacz również