CES 2005: snowboardowa kurtka Burtona i Motoroli

Firma Burton we współpracy z Motorolą opracowała znakomicie funkcjonalną kurtkę dla snowboardzistów, która całymi garściami korzysta z rozwiązań komunikacji bezprzewodowej bluetooth. Prezentujemy Wam co ta elektroniczna odzież potrafi - obejrzyjcie to na filmie, który dla Was nagraliśmy.

Kutka z bluetooth Burtona

Kutka z bluetooth Burtona

Tom Puchala z Motoroli opowiedział nam jakie urządzenia zamontowano w kurtce Burtona. Poszczególne elementy wyposażenia najlepiej widać na nagranym przez nas krótkim filmie, jednak pokrótce opowiemy Wam co snowboardzista może zyskać kupując nowy produkt cenionego producenta sprzętu zimowego. Kurtki póki co nie wprowadzono jeszcze do sklepów, należy się jednak spodziewać, że trafi do nich wkrótce.

Profesjonalny snowboardzista, Jeremy Jones, demonstruje kurtkę firmy Burton skonstruowaną przy współpracy z firmą Motorola

Profesjonalny snowboardzista, Jeremy Jones, demonstruje kurtkę firmy Burton skonstruowaną przy współpracy z firmą Motorola

Zewnętrznie kurtka nie różni się wiele od tradycyjnych ubrań snowboardowych. Niecodzienne wyposażenie zdradza jednak wodoodporny, elastyczny (można go zginać) wyświetlacz umieszczony na lewym rękawie. Wyświetlacz przekazuje informacje z urządzeń bluetooth, np. odtwarzacza audio, czy telefonu komórkowego. Klikając na duże gumowe klawisze obok wyświetlacza odbieramy rozmowy, a na ekranie widzimy numer dzwoniącego. Słuchawek nie potrzebujemy bo są już zamontowane w kapturze. Oczywiście bezprzewodowo łączą się z różnymi urządzeniami elektronicznymi.

Jeśli cały kostium to dla Ciebie za wielka ekstrawagancja, to warto zainteresować się hełmem snowboardowym Burtona, który posiada zintegrowane słuchawki Bluetooth. Takie rozwiązanie pozwala na bezprzewodowe przesyłanie dźwięku z telefonu i odtwarzacza audio.

Więcej informacji na temat targów CES 2005 znaleźć można w specjalnym wątku.


Zobacz również