CES 2012 pobiło wszelkie rekordy - wbrew malkontentom i Microsoftowi

CES 2012 pobiło rekord popularności - amerykańskie targi są bardziej popularne niż kiedykolwiek wcześniej. I to wbrew malkontentom, którzy przewidywali porażkę, zwłaszcza po zapowiedzi zmniejszenia zaangażowania Microsoftu w targi.

CES 2012

Na tegorocznych targach pobiło rekord w licznie gości. Consumer Electronics Association poinformowało, że targi CES 2012 odwiedziło aż 153 tys. ludzi - to najlepszy wynik w całej 44-letniej historii targów w Las Vegas.

Rekordowe CES 2012

Na CES 2012 zaprezentowano ponad 20 tys. nowych produktów. Targi przyciągnęły 3100 wystawców, a powierzchnia wystawowa była większa niż w poprzednim roku (aż 1,9 miliona stóp kwadratowych).

Zobacz również:

  • 3 smartfony, których zabrakło na tegorocznych targach CES 2023!
CES 2012 pobiło wszelkie rekordy - wbrew malkontentom i Microsoftowi

CES 2012

W którym kierunku zmierza CES?

Przeciwnicy CES narzekają, że tym targom brakuje skupienia się na konkretnej branży. Microsoft zapowiedział, że po tegorocznej edycji CES 2012 wycofa się z udziału w tej imprezie. Ale tam gdzie jedni widzą problemy, inni widzą dynamiczny rozwój. CES 2012 to nie tylko targi elektroniczne czy komputerowe jak kiedyś - teraz przyciągają także takie branże jak media, internet, energia, telekomunikacja czy zdrowie. Technologie są wszędzie dookoła nas, a targi CES tylko odzwierciedlają obecną rzeczywistość.

A czy Wy uważacie targi CES za ważne? Czy powinna to być wąska wyspecjalizowana impreza, czy też bardzo szerokie targi, skupiające różne branże?


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: