CES 2015: Galaxy S6 i Xperia Z4 zaprezentowane. W "sekretnym pokoju"

Podczas targów CES nie doszło do oficjalnej premiery smartfonów Galaxy S6 i Xperia Z4. Miały one jednak ponoć pokaz dla wybranego grona partnerów Samsunga i Sony.

Przed trwającymi właśnie targami CES pojawiły się spekulacje na temat możliwej premiery smartfonów Samsung Galaxy S6 i Sony Xperia Z4. Wydawało się to jednak bardzo mało prawdopodobne, szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że już na początku marca w Barcelonie rozpocznie się znacznie bardziej odpowiednia na tego typu wydarzenia impreza, czyli targi Mobile World Congress.

Dzisiaj wiemy już, że nie doczekamy się premiery wspomnianych smartfonów na CES. Okazuje się jednak, że są one obecne na targach. Ich prezentacja odbyła się bowiem ponoć w "sekretnych pokojach". Uczestniczyć w niej mieli przedstawiciele ważnych partnerów obu firm. W przypadku Sony chodziło przede wszystkim o przedstawicieli operatorów AT&T, Sprint, Verizon i T-Mobile. Niestety na "przecieki" z tych pokazów raczej nie powinniśmy liczyć.

Zobacz również:

  • PS5 – gdzie kupić konsolę? Kompletna lista sklepów z PlayStation 5 [23.05.2022]
  • Samsung Galaxy Z Flip 4 - data premiery, cena, specyfikacja techniczna [23.05.2022]

Za powyższymi doniesieniami stoi użytkownik Twittera Ricciolo, który dał się wcześniej poznać z trafnych informacji na temat nowych produktów Sony.

CES 2015: Galaxy S6 i Xperia Z4 zaprezentowane. W "sekretnym pokoju"

Zainteresowanych informacjami na temat domniemanej specyfikacji obu smartfonów zachęcam do lektury naszych poprzednich tekstów: Galaxy S6, Xperia Z4