CES 2022: Jabra prezentuje swoje nowości

Jabra zaprezentuje na targach CES nowe propozycje słuchawek bezprzewodowych.

Foto: Jabra

TrueWireless Jabra Elite 4 Active to nowe słuchawki z serii Elite Active. Zostały skonstruowane z myślą o miłośnikach aktywnego stylu życia, dlatego mają ochronę IP57, co czyni je odpornymi na działanie wody oraz potu. W stabilności pomaga ergonomiczna konstrukcja bez skrzydełek, a jakość dźwięku zapewniają 6-milimetrowe głośniki i regulowany korektor oraz aktywna redukcja szumów (ANC). W bezpieczeństwie pomaga funkcja HearThrough, zwiększająca świadomość otoczenia.

Słuchawki bezprzewodowe TrueWireless Jabra Elite 4 Active na pełnym ładowaniu powinny pracować do ośmiu godzin. Dla wygody użytkownika wbudowano Alexę i Spotify Tap do odtwarzania muzyki i Google Fast Pair. Słuchawki marki Jabra będą dostępne w sprzedaży w Polsce w drugiej połowie stycznia 2022 roku w wybranych sieciach handlowych w sugerowanej cenie producenta 499 zł.

Zobacz również:

  • Szukasz prezentu na Dzień Matki? Sprawdź najlepsze słuchawki bezprzewodowe True Wireless w 2023 roku
CES 2022: Jabra prezentuje swoje nowości

Foto: Jabra

Inne nowości to:

  • Bluetooth Multipoint w słuchawkach Elite 7 Pro - funkcja trafi do słuchawek wraz ze styczniową aktualizacją. Pozwala na łączność słuchawek z dwoma urządzeniami jednocześnie i płynne przechodzenie od rozmów do muzyki ;
  • Jabra Enhance Plus - rozwiązania wspomagające słuch dla osób z łagodnym lub umiarkowanym ubytkiem słuchu, oferują cztery główne funkcje audiologiczne: Warp (kompresor do analizy dźwięków podobnych do tych słyszanych przez ludzkie ucho), cyfrową redukcję szumów, cyfrową eliminację sprzężeń akustycznych zapobiegającą zniekształcaniu wzmacnianego dźwięku;
  • Jabra PanaCast 20 - kompaktowa kamera osobista wyposażona w sztuczną inteligencję i z osłoną obiektywu; oferuje wideo o rozdzielczości 4K Ultra HD, HDR, a także personalizowany Inteligentny Zoom.

Źródło: Jabra


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: