CMR 2005,Worms Forts - pierwsze próbki dźwiękowe z polskich wersji

CD Projekt udostępnił próbki dźwiękowe z głosem Leszka Kuzaja, który wcielił się w rolę pilota w 'Colin McRae Rally 2005' oraz pierwsze sample dźwiękowe z polskiej wersji gry 'Worms Forts'.

Wraz z informacją o przesunięciu na 5 listopada premiery kolejnej odsłony popularnej serii gier o sympatycznych robalach, wydawca gry udostępnił pierwsze próbki dźwiękowe z polskiej wersji gry - sample można już pobrać z naszego serwera FTP.

Plik do pobrania:

Worms Forts Sample PL

W najnowszej części Worms na graczy czeka wiele zmian - między innymi tradycyjnie już wydłużona lista dostępnego arsenału broni, nowe mapy, po raz pierwszy możliwość wykorzystania wielu rozmaitych śmiercionośnych narzędzi wchodzących w skład mapy (np. lasera) oraz - będąca najbardziej rewolucyjną zmianą - możliwość wznoszenia różnych budynków (gracz będzie mógł budować własny fort).

Bohaterami serii Worms są sympatyczne robale, rywalizujące ze sobą na różnych terytoriach. Kierowani przez gracza "żołnierze" mają do dyspozycji wiele rodzajów mniej, bądź bardziej zabawnej broni - przykładowo granatów, strzelb albo latających owiec, samonaprowadzających gołębi, czy biskupów.

Gra zostanie wydana w pełnej, polskiej wersji językowej, w cenie 99,90 zł, a do sklepów trafi 5 listopada tego roku.

Jednocześnie CD Projekt poinformował również, że w rolę pilota w najnowszej odsłonie CMR 2005 wcielił się Leszek Kuzaj, którego możemy usłyszeć w udostępnionych próbkach dźwiękowych. Poza Leszkiem Kuzajem, w Colin McRae Rally 2005 będzie można usłyszeć wieloletniego pilota Colina McRae - Nicky'ego Grista, profesjonalnego polskiego lektora oraz pilota-niespodziankę.

Plik do pobrania:

CMR 2005 sample z głosem Leszka Kuzaja

W pełnej wersji najnowszej odsłony, tej popularnej gry rajdowej znajdziemy ponad 300 tras i odcinki specjalne w 9 krajach świata oraz 30 znakomitych modeli samochodów. Na specjalne życzenie samego Colina, w grze umieszczono m.in. samochód Nissan Pickup-Dakar. Sprawdził się on bowiem w najtrudniejszych możliwych warunkach i zapewnił Szkotowi zwycięstwo na dwóch odcinkach tegorocznego rajdu Dakar. By w grze zasiąść za kółkiem tego doskonałego wozu, trzeba będzie na to zasłużyć.

Premiera gry przewidziana jest na 14 października. Gra zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej i będzie kosztować 99,90 zł.

Więcej informacji