Call Of Duty: Warzone ma już 6 milionów graczy! Twórcy dziękują za wsparcie

Wszystko to w zaledwie 24 godziny od oficjalnego startu gry.

Activision długo trzymało w tajemnicy swój najnowszy projekt z serii Call of Duty. Darmowy battle royale - Call Of Duty: Warzone, zadebiutował zaledwie dwa dni temu, a jak pochwalili się właśnie twórcy gry, wystarczyły 24 godziny, aby po tytuł sięgnęło 6 milionów graczy. Twórcy podziękowali fanom za wsparcie i dodali, że to dopiero początek nowej, ekscytującej podróży.

Wynik Call Of Duty: Warzone, jest tym bardziej imponujący, jeśli porównamy go z rezultatami uzyskanymi przez największych obecnie konkurentów na rynku - Apex Legends i Fortnite. Daniel Ahmad - analityk specjalizujący się w branży gier wideo, podkreślił, że produkcja Electronic Arts w ciągu 24 godzin od startu przyciągnęła uwagę 2,5 miliona graczy, natomiast obecny hegemon - Fortnite, zaledwie milion. Oczywiście, jak to zwykle bywa w przypadku gier sieciowych, bardziej istotne jest to, czy Call Of Duty: Warzone będzie w stanie utrzymać tak wysoką liczbę graczy przez dłuższy okres czasu.

Zobacz również:

Magia Call of Duty na pewno zrobiła swoje, teraz twórcy gry muszą udowodnić, że Warzone to nie tylko dodatek do Modern Warfare, ale projekt, który będzie długo rozwijany i wspierany. Zdaniem Byrona Beede - wiceprezydenta Activision, takie są właśnie plany zespołów Infinity Ward oraz Raven Software, które odpowiadają zw Warzone. Ponoć twórcy już teraz planują liczne wydarzenia i nowości, które mają trafić do gry.

Call Of Duty: Warzone jest obecnie dostępne na PlayStation 4, Xbox One i PC. Jeśli jesteście ciekawi czy wasz pecet "udźwignie" nowy battle royale, zapraszamy tutaj.

źródło: wccftech.com