Call of Duty 2 -nowe screenshoty i zapowiedź gry!

Pod koniec tego roku do rąk graczy trafi "Call of Duty 2" - druga odsłona obsypanej nagrodami wojennej gry FPP firmy Infinity Ward. Choć do premiery gry pozostało jeszcze wiele miesięcy, wydawca nieustannie karmi nas nowymi informacjami i screenshotami. Zapraszamy do obejrzenia galerii zrzutów ekranowych i przeczytania zapowiedzi gry, w której zebraliśmy udostępnione do tej pory na jej temat informacje. Znakomity klimat, grywalność, bogate uzbrojenie i zaawansowane SI - oto elementy, których w grze nie zabraknie! #{{c:red}}Dwa nowe screenshoty w naszej galerii! {{c_end}}#

CoD 2- Rangersi lądują na plaży

CoD 2- Rangersi lądują na plaży

Po dwóch latach walk na frontach pierwszej edycji gry, ponownie zostaniemy rzuceni w sam środek najcięższych starć z okresu II wojny światowej. "Jedno jest pewne: rewolucji nie będzie! W "Call of Duty 2" znajdziemy wszystko to, co przyniosło pierwszej części zasłużoną popularność, tyle tylko, że w znacznie zwiększonej dawce!

CoD 2 - niemiecka bateria nadbrzeżna (Xbox360)

CoD 2 - niemiecka bateria nadbrzeżna (Xbox360)

Akcja gry toczyć się będzie w latach 1941 - 1945. Na skończenie "Call of Duty 2" będziemy potrzebować nieco więcej czasu, aniżeli na uporanie się z pierwowzorem. Podobnie jak w pierwszej odsłonie gry podczas rozgrywki użytkownik będzie mógł wcielić się żołnierzy nacji biorących udział w drugiej wojnie światowej.

Postaci

CoD 2 - niemiecki żołnierz w Stalingradzie

CoD 2 - niemiecki żołnierz w Stalingradzie

Po dwóch latach przerwy spotkamy znów Kapitana Price'a. Oprócz niego w kampanii radzieckiej znajdziemy też Vassiliego Ivanovicha Kosolova, który rozpocznie swoją przygodę od zatrzymania niemieckiego blitzkriegu przez radzieckich żołnierzy, 20 mil od Moskwy. Nasz bohater weźmie też udział w bitwie o Stalingrad. W kampanii brytyjskiej pokierujemy losami sierżanta Davis'a - żołnierza 8 armii dowodzonej przez generała Montgomery'ego, który rozpocznie swoje działania w Północnej Afryce. Po wykonaniu misji na terenie Egiptu, Libii i Tunezji, sierżant zostanie przeniesiony do Francji, gdzie będzie wspomagała działania amerykańskich sojuszników...

Przeczytaj całość

Call of Duty 2 E3 2005 Trailer

Call of Duty 2: Big Red One E32005 Trailer

Aktualizacja: 30 czerwca 2005 18:20

Nowe screenshoty z desantu Rangersów!

Firma Activision - wydawca gier z serii "Call of Duty' - udostępniła kolejne dwa zrzuty ekranowe z nowej odsłony gry. Screenshoty przedstawiają rangersów stłoczonych na łodziach desantowych przybijających do plaż otoczonych skałami. Zapraszamy do galerii!


Zobacz również