Call of Duty 2021 w realiach II wojny światowej. Zapowiedź wkrótce

W Battle.net pojawiło się Call of Duty o nazwie kodowej Slipstream. Niebawem możemy spodziewać się zapowiedzi nowej gry od Activision.

fot. Activision

Niebawem możemy się spodziewać oficjalnej zapowiedzi nowej gry z serii Call of Duty. Tom Henderson, jedna z najbardziej zaufanych osób z grona leakerów, zauważył w Battle.net nadchodzący tytuł Call of Duty 2021. Aktualnie jedyne co możemy zobaczyć to zbiór cyferek oraz komunikat "Hej, wiedz, że ta gra jest zaszyfrowana i jest wersją deweloperską".

Gra pojawiła się pod kryptonimem Slipstream. Jest to jednak prawdopodobnie tylko nazwa kodowa. Możemy zobaczyć także logo, które pozwala przypuszczać, że zgodnie z wcześniejszymi przeciekami, nowe Call of Duty ponownie zabierze nas w realia II wojny światowej i otrzyma podtytuł Vanguard. Za powstanie tej produkcji odpowiada studio Sledgehammer Games, które ma w swoim portfolio m.in. Call of Duty: World War II.

Zobacz również:

  • Oszukiwałeś w Warzone? Nie zagrasz w Call of Duty Vanguard
  • Promocje na gry na PS4 i PS5. Sprawdź najnowsze okazje [16.09.2021]

Ostatnia gra CoD z II wojną światową na pierwszym planie zebrała bardzo mieszane recenzje. Wiele osób chwaliło jednak funkcję Headquarters HUB i prosi o jej dodanie do nadchodzącej produkcji. Niektórzy twierdzą, że słynna mapa London Docks z CoD WWII ma wrócić do Vanguard w postaci DLC.

Zobacz także: Ghost of Ikishima już niemal pewne. Sony zrobiło kolejny ruch