Call of Duty 4: Modern Warfare oficjalnie

Choć wiadomość była pewna już od dawna, to dopiero teraz znalazła potwierdzenie w oficjalnej informacji prasowej. Otóż dowiedzieliśmy się, że już wkrótce na rynek trafi kolejny owoc współpracy Activision i Infinity Ward, czyli Call of Duty 4: Modern Warfare.

Call of Duty 4: Modern Warfare ma trafić do sklepów już na jesień tego roku. Gra pojawi się w pierwszej kolejności na PC i konsole nowej generacji: Playstation 3 i Xboxa 360.

Oczywiście wraz z oficjalną zapowiedzią pojawiło się mnóstwo deklaracji ze strony autorów. Ociecują oni, że Modern Warfare dostarczy graczom mnóstwo nowych możliwości (np. desant z helikoptera), świetną grafikę i rozbudowany tryb multiplayer.

Warto krótko wspomnieć o fabule tytułu. Wiadomo, że akcja gry zostanie umiejscowiona na Bliskim Wschodzie. Głównym czarnym charakterem ma być niejaki Zakhaev, facet, który chce doprowadzić do wielkiej odbudowy ZSRR. Plan jest ambitny, więc i plan musi być genialny. Wystarczy powiedzieć, że jednym z jego pierwszych punktów jest starannie zaplanowana wojna domowa...

Zapowiada się fajnie, czekamy na efekty!


Zobacz również