Call of Duty 4 i świetna muzyka

Infinity Ward właśnie oświadczyło, że najnowsza odsłona z serii Call of Duty zawierać będzie "kapitalną ścieżkę dźwiękową". Choć zwykle podchodzimy do takich informacji z dystansem, to tym razem jesteśmy nawet skłonni uwierzyć. Muzykę skomponuje bowiem sam Harry Gregson - Williams, jeden z najbardziej znanych artystów w branży muzyki do gier.

Harry Gregson - Williams jest bardzo znany w branży. Co ciekawe nie tylko gier komputerowych. Kompozytor stworzył co prawda ścieżkę dźwiękową do gry Metal Gear Solid, jednakże większą sławę przyniosły mu soundracki to filmów. Wśród jego dorobku znalazły się takie hity jak "Wróg Publiczny", "Człowiek w Ogniu" czy "Opowieści z Narnii".

Przedstawiciel Infinity Ward, Grant Collier, powiedział iż Harry Gregson - Williams jest "idealnym wyborem" a jego styl tworzenia muzyki "doskonale pasuje do atmosfery świeżości jaką prezentuje gra". Ścieżka dźwiękowa na pewno będzie bardzo bogata i stanie kolejnym powodem dla którego warto będzie sięgnąć po Call of Duty 4: Modern Warfare.

Warto jeszcze podkreślić, że Gregson - Williams nie będzie pracował sam. Do pomocy przydzielono mu młodego Stephena Bartona. Jego wpływ ma sprawić by muzyka stała się bardziej nowatorska.

Póki co wszyscy oczekujemy na dawno już zapowiedzianą datę premiery gry, czyli 5 listopada. Czekamy.


Zobacz również