Call of Duty 5 w drodze

Nie ostygły jeszcze informacje o fuzji dwóch wielkich firm z branży gier, Activision i Vivendi, a już nowy koncern zapowiada swoje najbliższe tytuły. Gracze doczekają się między innymi Call of Duty 5, Jamesa Bonda czy Tonego Hawka.

Activision Blizzard wydało oświadczenie prasowe, w którym wymienia tytuły jakie znajdą się w najbliższym czasie w produkcji. Lista ta nie jest jednak pełna. Dotyczy ona jedynie tej części gier, które znajdowały się w planach Activision.

Z publikacji listy na pewno ucieszą się fani serii Call of Duty. Potwierdza ona bowiem, że wyjdzie piąta część gry. Prócz tego, za jakiś czas w sklepach znajdzie się także Guitar Hero IV. Na przyszły rok zaplanowane jest wydanie nowej gry o Agencie 007, Jamesie Bondzie.

Oprócz tego, część firmy związana z Activision przygotuje także nową, dziesiątą już produkcję sygnowaną przez słynnego skatera Tonego Hawka. Planowane są także gry na licencji firm Dreamworks i Marvel. Na razie jednak Activision Blizzard nie ogłosił więcej szczegółów na temat żadnej z wymienionych pozycji. Jedno jest pewne - firma dała wyraźnie do zrozumienia, że nie ma zamiaru próżnować.


Zobacz również