Call of Duty Black Ops 3 - ceny, data premiery, platformy, wydania

Call of Duty Black Ops 3 zostało zapowiedziane jeszcze przed rozpoczęciem targów E3, ale to i tak jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku. Podsumowujemy to co wiemy na temat cen, daty premiery i dostępności kolejnej odsłony kasowej serii konsolowych i komputerowych strzelanin.


Na serię Call of Duty składa się już 12 gier, nie licząc licznych spin-offów i produkcji mobilnych. Najnowsze Call of Duty Black Ops 3 będzie korzystać ze zmodyfiowanego silnika IW użytego w Call of Duty Black Ops 2.

Call of Duty Black Ops 3 - data premiery

Nowa gra z serii Call of Duty pojawi się w sklepach czyli na kilka dni przed premierą Fallouta 4. Call of Duty Black Ops 3 trafi na sklepowe półki i do cyfrowej dystrybucji 6 listopada 2015 roku.

Zobacz również:

  • Najlepsze darmowe strzelanki na PC i konsole w 2022 roku. Sprawdź, w co warto zagrać
  • Koniec z corocznymi premierami Call of Duty. Microsoft na nowy pomysł na serię
Call of Duty Black Ops 3 - ceny, data premiery, platformy, wydania

Call of Duty: Black Ops 3 pojawi się jeszcze w tym roku

Platformy na których będzie można zagrać w nowego CoD-a

Twórcy potwierdzili już, że w nowe Call of Duty będzie można zagrać na pięciu różnych platformach sprzętowych. Gracze będą mogli grać w Black Ops 3 na konsolach nowej generacji (Xbox One, PlayStation 4), konsolach poprzedniej generacji (Xbox 360, PlayStation 3) i na komputerach osobistych.

Klienci którzy zamówią CoD BO3 dostaną dostęp do beta trybu multiplayer na konsolach nowej generacji i komputerach. Gra na konsole poprzednie generacji będzie pozbawiona niektórych elementów, a tryb kooperacji będzie ograniczony do dwóch graczy zamiast czterech.

Call of Duty Black Ops 3 - ceny

Cyfrową kopię gry na PC można kupić już za ok. 130 zł, wersja pudełkowa może być nieco droższa. Edycje konsolowe Call of Duty: Black Ops 3 na płytach będą kosztować około 220 zł. To cena za standardową edycję gry, ale pojawią się też wersje Digital Deluxe Edition, które będą w sobie zawierały dodatek Season Pass dający dostęp do czterech paczek DLC.