Call of Duty: Black Ops Annihilation na PS 3 i PC - znamy datę premiery

Dobra informacja dla wszystkich fanów shooterów. Sony oficjalnie ogłosiło datę premiery Call of Duty: Black Ops Annihilation na platformę PlayStation 3 oraz PC.

Call of Duty: Black Ops Annihilation to trzeci zestaw map do popularnej strzelanki jaka została wydana w listopadzie ubiegłego roku. Przypomnijmy, że produkcja ta szybko stała się najlepiej sprzedają się grą na PC w Stanach Zjednoczonych. Co więcej, zasłużyła sobie także na laur najszybciej sprzedającego się tytułu na PS3.

Zrozumiałe więc, że twórcy Call of Duty: Black Ops dbają o częste i atrakcyjne uaktualnienia, czego efektem jest właśnie zestaw Call of Duty: Black Ops Annihilation. Na dodatek ten składa się pięć map: Silo, Hangar 18, Drive-In, Hazard oraz dżungla wypełniona krwiożerczymi zombie. Zobaczcie zresztą poniższy trailer.

Zobacz również:

  • Call of Duty 2023 - pierwsze screeny w sieci. Czy wyciek jest prawdziwy? [PLOTKA]
  • Ostatnie DLC do Assassin's Creed Valhalla już jest. Za darmo!

Call of Duty: Black Ops Annihilation swoją premierę na PC oraz PS3 ma mieć już 28 lipca. Dodatek kosztować będzie całkiem sporo, bo ponad 10 funtów brytyjskich. Warto także dodać, że w weekend po premierze w Call of Duty: Black Ops doświadczenie naliczane będzie podwójnie.

Czy zatem warto wydać tyle kasy na pięć nowych map? Pytanie czy chcecie zmierzyć się z zombiakami. Ja chyba chcę;-)